گزارشی از آخرین وضعیت بهنام ابراهیم زاده، فعال کارگری در زندان اوین

کمپ‌نیوز – با گذشت نزدیک به دو ماه از بازداشت بهنام ابراهیم زاده، این فعال کارگری کماکان در بازداشت به سر می برد. علیرغم پیگیری خانواده آقای ابراهیم زاده مسئولین همچنان از قبول وثیقه و آزادی وی جلوگیری کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، با گذشت نزدیک به دو ماه از زمان بازداشت بهنام ابراهیم زاده، این فعال کارگری کماکان در اندرزگاه ۴ سالن ۲ زندان اوین به سر می‌برد.

یک منبع مطلع از وضعیت این فعال کارگری بازداشتی به گزارشگر هرانا گفت: “آقای ابراهیم زاده پس از بازداشت به مدت ۳۵ روز در سلول‌های انفرادی بند ۲ الف سپاه نگهداری شده و تحت بازجویی قرار گرفته است. بازجویی وی در خصوص حضور ایشان در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب بوده است. موضوعی که پیشتر از بابت آن بازداشت و بازجویی شده و دادگاه نیز حکم صادر کرده است. با این حال اطلاعات سپاه مجددا وی را در ارتباط با همین پرونده مورد بازجویی و بازداشت قرار داده است”.

اتهامات عنوان شده علیه بهنام ابراهیم زاده در زمان بازجویی “تبلیغ علیه نظام” و “عضویت در گروه‌های تلگرامی معاند نظام” بوده و پرونده وی هم اکنون در بازپرسی شعبه ۷ دادگاه عمومی شهر ری مفتوح بوده و تاکنون به دادگاه انقلاب ارسال نشده است.

در حالی که بیست روز از تعیین مبلغ وثیقه توسط دادگاه گذشته است علیرغم پیگیری خانواده بهنام ابراهیم زاده مسئولین کماکان از پذیرش وثیقه و آزادی وی جلوگیری کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *