اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه برای سومین روز پیاپی ادامه داشت

کمپ نیوز – چهار شنبه ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۷ کارگران نیشکر هفت تپه در سومین روز اعتصاب سراسری خودشان روبروی دفتر مدیریت شرکت تجمع کردند.

به گزارش کانال تلگرامی سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه، اعتصاب کارگران هفت تپه از روزی شکل گرفت که کارفرما سه سال است تا کنون به تعهدات خود در قبال کارگران عمل نکرده و ناتوان مانده و علاوه بر پرداخت نکردن مطالبات عقب افتاده چند ماهه کارگران به دیگر تعهدات خود هم با شورای تامین خوزستان و مسئولین محلی عمل نکرده است.

کارگران نیشکر هفت تپه در سومین روز اعتصاب سراسری و مسالمت آمیز خودشان به مسئولین دولتی هشدار جدی داده اند و گفته شد تا روز شنبه هفته آینده به مسئولین دولتی مهلت خواهند داد به خواسته خود پاسخ دهند که در غیر این صورت اعتصاب را به بیرون از شرکت منتقل خواهند کرد.

در دور جدید تخلفات کارفرمایان شرکت کارگران شاهد تخلف مدیر عامل شرکت که اخیرا بر حسب اعلام بانک مرکزی و بعد از دریافت میلیون‌ها دولار و ارز دولتی با عنوان تخلف اجرایی نکردن تعهدات خود در قبال دریافت ارز ، به این علت مشخص شد که مدیر عامل در بازداشت بسر می‌برد.

و این نگرانی بزرگ را برای کارگران هفت تپه بوجود آورده که کارگران جز خواهان خلع ید شرکت از بخش خصوصی به بخش دولتی یا نهادی دیگر چیز دیگری مطالبه نخواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *