مدرسه بدون دیوار؛ حمله گاو وحشی به دانش‌آموز پایه سوم دبستان

کمپ‌نیوز – وزیر آموزش و پرورش گفت که حیاط برخی مدارس آسفالت نیست و حیاط بعضی مدارس دیوار ندارند و متأسفانه در یک مدرسه که حیاطش دیوار نداشته است، یک گاو وحشی دانش‌آموز سوم دبستانی را زخمی کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش گفت: “واحدهای آموزشی که محل اجرای طرح‌هاست با نقایصی روبروست و باید تجهیزات را فراهم کرد به عنوان مثال مدرسه‌ای دیوار ندارد یا حیاط مدرسه‌ای، آسفالت نیست و از سوی دیگر از معلمی که با ۴۵ دانش‌آموز کار می‌کند و باید محتواهای متعددی که تکلیف کردیم را اجرا کند، نمی‌توان انتظار داشت که در این مسیر موفق باشد”.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: “مدرسه‌ای در قلعه گنج برق ندارد در حالی مردم روستا برق دارند؛ حیاط برخی مدارس آسفالت نیست و حیاط برخی مدارس دیوار ندارند و متأسفانه در یک مدرسه که حیاط دیوار نداشته است، یک گاو وحشی دانش‌آموز سوم دبستانی را زخمی کرده است”.

وی با بیان اینکه با حلوا حلوا  کردن دهان شیرین نمی‌شود و باید به آموزش و پرورش کمک کرد، گفت: “مثلاً اگر روزی مردم از شهردار بخواهند یک روز در میان آشغال‌های شبانه را جمع کند و هزینه ذخیره شده را صرف ساختن سرویس بهداشتی مدارس کند، می‌توانیم بگوییم آموزش و پرورش مورد توجه است”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *